Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku

Wrzutnia książek przy Bibliotece na ulicy Wrońskiego 1 już działa

Utworzono dnia 23.09.2022
Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sulejówku mogą już korzystać z nowej wrzutni książek przy Bibliotece na ulicy Wrońskiego 1. Realizacja projektu była możliwa dzięki granotiw przekazanemu w ramach programu  „WzMOCnij swoje otoczenie”, zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
 
Instalacja wrzutni przy Bibliotece, umożliwia całodobowy, samodzielny zwrot wypożyczonych książek. Dzięki niej Czytelnicy w wygodny i prosty sposób i o dogodnej porze, także poza godzinami pracy Biblioteki mogą zwrócić wypożyczone woluminy, a z ich konta zostają one zdjęte w najbliższym dniu roboczym.
 
Zwracane woluminy, nie ulegają zniszczeniu dzięki pneumatycznej platformie wewnątrz urządzenia, pozwalają także na terminowe zwroty i szybsze udostępnianie książek innym.
 
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
 
Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl<http://www.wzmocnijotoczenie.pl/>
 
 

 

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 193

W tym miesiącu: 778

W poprzednim miesiącu: 791

Wszystkich: 25787

Pozostałe

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

logotyp portalu Sulejówek po sąsiedzku

 

Projekt Mała książka wielki człowiek w Bibliotece w Sulejówku
Bezpłatny dostęp do Legimi w Bibliotece w Sulejówku

logotyp facebook

Logotyp Patriotyzmu Jutra