Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku

Wrzutnia książek dzięki programowi WzMOCnij swoje otoczenie

Utworzono dnia 28.07.2022
Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku zakupi kolejną wrzutnię książek dzięki grantowi (15 000 złotych) przyznanemu w ramach programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Tym razem, Czytelnicy korzystający z Biblioteki przy ulicy Wrońskiego 1, będą mogli oddawać książki w dowolnym momencie, przede wszystkim wtedy, gdy biblioteka jest zamknięta. Wrzutnia to prosty i wygodny sposób zwrotu.
Wrzucone książki zostają zdjęte z konta Czytelnika w najbliższym dniu roboczym. Zwracane woluminy, nie ulegają zniszczeniu dzięki pneumatycznej platformie wewnątrz urządzenia, pozwalają także na terminowe zwroty i szybsze udostępnianie książek innym.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl
 

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin

W tym tygodniu: 90

W poprzednim tygodniu: 171

W tym miesiącu: 669

W poprzednim miesiącu: 845

Wszystkich: 30308

Pozostałe

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

logotyp portalu Sulejówek po sąsiedzku

 

Projekt Mała książka wielki człowiek w Bibliotece w Sulejówku
Bezpłatny dostęp do Legimi w Bibliotece w Sulejówku

logotyp facebook

Logotyp Patriotyzmu Jutra