Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku

#TataTeżCzyta

Utworzono dnia 04.05.2023

#TataTeżCzyta
Jest wielu czytających Tatusiów, ale zachęcamy kolejnych do czytania swoim dzieciom, a do biblioteki zapraszamy po książki.

Statystyki pokazują, że mężczyźni i chłopcy czytają znacząco mniej niż kobiety i dziewczynki. Chcemy to zmienić! Zachęcamy do czytania!
Pobierz darmowy ebook „Supermoc książek #TataTeżCzyta” na stronie tatatezczyta.pl – dowiesz się co, kiedy czytać i dlaczego to tak ważne dla Twojego dziecka i Ciebie.

Kampania powstała dzięki szerokiemu porozumieniu: nasza #CzytelniczaMasaKrytyczna, to ponad 30 wydawców, dystrybutorzy, księgarze i bibliotekarze, samorządowcy i instytucje, firmy i przede wszystkim ludzie dobrej woli.

Zapraszamy do wspólnej zabawy książką – huknijmy razem: #TataTeżCzyta!!!

Wydawnictwo Tatarak Biblioteka Narodowa
Miasto Stołeczne Warszawa Księgarnia TaniaKsiazka.pl Platon w Bibliotekach Fundacja Edico CzasDzieci.pl Polska Izba Książki KBF Wrocławski Dom Literatury Fundacja Olgi Tokarczuk Drukarnia Wydawnicza im W L Anczyca SA Drukarze ABEDIK IGEPA Polska Drukarnia Perfekt S.A. Drukarnia Sowa
Wydawnictwo BOSZ Wydawnictwo Agora dla dzieci Wydawnictwo Zakamarki Wydawnictwo Muchomor Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Zielona Sowa Znak Emotikon Wydawnictwo Olesiejuk Wydawnictwo Druganoga Wydawnictwo Widnokrąg Wydawnictwo Polarny Lis Prószyński i S-ka Dom Wydawniczy REBIS Wydawnictwo Bajka Wydawnictwo Papilon Książkosfera HarperKids Powergraph PWN Moc wiedzy BABARYBA.com Wydawnictwo Widnokrąg Wydawnictwo Format Wydawnictwo EZOP Poradnia K Wydawnictwo Mamania Wydawnictwo Wytwórnia Media Rodzina Wydawnictwo Świetlik Wydawnictwo Tako ALBUS Wydawnictwo Wydawnictwo Hokus-Pokus Wydawnictwo Bajka Wydawnictwo Dwukropek Wydawnictwo Entliczek CzytaLisek

#TataTezCzyta #SupermocKsiazek

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 181

W tym miesiącu: 450

W poprzednim miesiącu: 846

Wszystkich: 30935

Pozostałe

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

logotyp portalu Sulejówek po sąsiedzku

 

Projekt Mała książka wielki człowiek w Bibliotece w Sulejówku
Bezpłatny dostęp do Legimi w Bibliotece w Sulejówku

logotyp facebook

Logotyp Patriotyzmu Jutra