Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Krzysztofem Maciejewskim - mieszkańcem Sulejówka, które odbędzie się 19 lutego o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Wrońskiego 1 w Czytelni na piętrze.

Pan Krzysztof to dziennikarz, recenzent, pisarz, ojciec dzieciom (a konkretnie parze bliźniąt). Publikował w wielu gazetach i czasopismach. W 2014 roku zdobył dwie Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego w głosowaniu czytelników - za książkę "Album" i opowiadanie "Biel łabędzia, biel łabędzia". Wcześniej wyróżniony w konkursie Gildii Horroru za krótkie opowiadanie grozy.
Opublikował trzy zbiory opowiadań: "Osiem", wspomniany "Album" oraz "Dziewięćdziesiąt dziewięć" (zawierający sto drabbli) - wszystkie w Wydawnictwie Forma. Jego utwory znalazły się także w licznych antologiach.
Przez 7 lat współtworzył serwis internetowy Papierowe Myśli. Obecnie prowadzi blog www.artofreading.pl.
Opublikował łącznie około 400 recenzji.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa biżuterii TAŚ TAŚ Galeria.

Zapraszamy!