14 czerwca o godzinie 18:00 zapraszamy po raz kolejny do Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sulejówku.
Tym razem gościem spotkania będzie Kasia Bulicz-Kasprzak.
Urodziła się 20 marca 1976 roku w Lubaniu na Dolnym Śląsku. Po ukończeniu Liceum im. Adama Mickiewicza przeniosła się na studia do Wrocławia. Na wrocławskim uniwersytecie studiowała początkowo biologię, później polonistykę. Od 2000 roku związana jest z podwarszawskim Sulejówkiem, gdzie mieszka.
Literaturą była zafascynowana od zawsze. Rozmowy o książkach sprawiają jej niesamowitą przyjemność. Każdą wolną chwilę zawsze wykorzystywała by czytać. Bodźcem do podjęcia próby napisania własnej książki był ogłoszony przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia konkurs, na współczesną powieść obyczajową dla kobiet. Podjęła wyzwanie, a jej książka „Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna” wygrała konkurs i wkrótce pojawiła się w księgarniach, zdobywając serca kolejnych czytelników.
W 2013 roku ukazały się dwie kolejne książki. „Nalewka zapomnienia”, opowieść o ambitnej bizneswoman, która poszukuje swojej tożsamości i „Meandry miłości” ukłon w stronę literackich fascynacji autorki, rozmiłowanej w literaturze XIX wiecznej.
W 2015 do księgarń trafiły dwa tomy cyklu „Po sąsiedzku”, czyli historia pogmatwanych losów i uczuć mieszkańców jednej ulicy, oraz „Inna bajka”, zabawna opowieść o młodej dziewczynie i zupełnie nieplanowanej ciąży.
Drugim, po literaturze, hobby autorki jest bieganie. Wzięła udział w ponad stu imprezach biegowych, w tym ośmiu maratonach i Biegu Katorżnika.


Serdecznie zapraszamy.

Facebook

Darmowy Internet