Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Pawłowską - Pojawą, które odbędzie się 18 maja o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Wrońskiego 1 w Czytelni na piętrze.

Anna Pawłowska-Pojawa – rocznik 1976. Biegaczka amatorka, blogerka biegowa, pasjonatka. Zaczęła biegać w 2006 r., mając skończone 30 lat i kilka kilogramów nadwagi. Bloga o bieganiu prowadzi od roku 2007, od 2010 r. jako „Ania biega” (www.aniabiega.blox.pl). W tym czasie wzięła udział w kilkuset imprezach biegowych w całym kraju, a połowę z 20 ukończonych maratonów przebiegła za granicą (m.in. w Dubaju, Toronto, dwukrotnie w Barcelonie). W latach 2008 – 2015 regularnie stawała na podium Pucharu Maratonu Warszawskiego, kilkukrotnie zdobywała również laury w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Półmaratonie i Maratonie. Z wykształcenia jest dziennikarką i politologiem, zawodowo pracuje jako PR-owiec w PMPG Polskie Media, od czasu do czasu pisując o bieganiu dla tygodnika „Wprost”.

Jeśli biegasz, ale chcesz posłuchać jak robią to inni lub nie jesteś jeszcze zdecydowany, by zacząć swoją przygodę z bieganiem zapraszamy.

 

 

Facebook

Darmowy Internet